Dziękujemy Panu Bogu  za wielki dar parafialnych Misji Świętych, które prowadził dla nas Ks. Franck H. Mbida Misjonarz z dalekiego Kamerunu. Był to piękny czas łaski, słuchania słowa Bożego, intensywnej modlitwy, szukania zagubionych, prostowania sumień i dróg naszego życia. Ksiądz Misjonarz każdego dnia kierował do nas Mądrość Bożą, Mądrość, która dotykała i przemieniała nasze serca. Słuchając nauk kierowanych do starszych, młodzieży i dzieci można było wyciągnąć jeden wniosek, ks. Franciszek to człowiek Boży, którego Pan Bóg w swojej Opatrzności postawił na naszej drodze...

Niech to wszystko co zostało zasiane przez Księdza Misjonarza na glebę naszych serc  przyniesie  plon 100-krotny w naszym życiu.

Składamy serdeczne  Bóg zapłać Księdzu Misjonarzowi, za  wygłoszone piękne słowa płynące prosto z serca, modlitwę, sprawowane Eucharystie, troskę o uświęcenie naszej wspólnoty i świadectwo życia. Niech Jezus Chrystus Najwyższy Kapłan utwierdza Księdza  w doskonałej miłości do ludu Bożego, który został Księdzu powierzony.

Z naszych serc płyną słowa wdzięczności i zapewnienie o pamięci modlitewnej. Bóg zapłać!


 

Kontakt