Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 170 guests and no members online

1. Dzisiaj a o godz. 1430 nabożeństwo Gorzkich Żali. Wszystkich serdecznie zapraszam do rozważania Męki Pańskiej.

2. W poniedziałek będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. Msza św. o godz. 1700. W czasie Mszy św. będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.

3. We wtorek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700.

4. W środę po Mszy św. i nowennie do NMP Nieustającej Pomocy spotkanie formacyjne II Kręgu Domowego Kościoła.

5. W czwartek nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego i wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.

6. W piątek po Mszy św. nabożeństwo drogi krzyżowej .

7. W sobotę po Mszy św. spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.

8. W przyszłą niedzielę po sumie katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych.

9.  Parafialna Caritas zachęca do zaangażowania się w pomoc przedświąteczną najbardziej potrzebującym parafianom. W przedsionku wystawiony jest kosz na produkty żywnościowe a w środku kościoła jest skrzyneczka Caritas na ofiary pieniężne. W zakrystii można nabyć baranki na stół wielkanocny.

10. Ks. Franciszek bardzo serdecznie dziękuje za wszelkie ofiary złożone na tacę, na rzecz jego parafii w Kamerunie. Zebrano 10 075 zł. Wielkie Bóg zapłać!

W związku z bardzo dużą ilością intencji pogrzebowych wszystkie intencje składkowe od uczestników pogrzebu zostały przekazane ks. Franciszkowi i będą odprawiane w Kamerunie.

11. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne.

10. Jak co roku wraz z Akcją Katolicką organizujemy w Niedzielę Palmową na sumie konkurs palm wielkanocnych. Zachęcam młodych, starszych jak i najstarszych parafian do podtrzymywania tradycji naszych przodków. Dla twórców najpiękniejszych palm przewidziane są upominki.

11. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Wojciech Marcin Czopik z Siedlisk i Joanna Nitka z Trzebowniska (zapowiedź trzecia) oraz Dominik Jakub Lekki i Justyna Łucja Dudek z Siedlisk (zapowiedź trzecia).

12. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Janina Rydel, Leszek Tasior, Anna Miciuda, Agata Dworak, Kazimiera Masłyk, Barbara Gugała i Anna Wojewódka.

13. Przypominamy, że z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu na letni.

Kontakt