1. Dzisiaj po sumie katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych.

2. W poniedziałek Msza święta o godz. 700 a w pozostałe dni, w związku ze zmianą czasu, o godz. 1800.

3. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich, a po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.

4. W środę po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie dla kandydatów, ministrantów i lektorów.

5. W czwartek nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W związku z tym, że od soboty rozpoczynają się w dekanacie spowiedzi, chorych odwiedzę ze spowiedzią przedświąteczną w czwartek od godz. 900. Proszę zgłaszać w zakrystii osoby chcące skorzystać z tej posługi.

7. W piątek po Mszy św. i nabożeństwie drogi krzyżowej spotkanie wspólnoty Oazowej.

8. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 1800 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.

9.  Parafialna Caritas zachęca do zaangażowania się w pomoc przedświąteczną najbardziej potrzebującym parafianom. W przedsionku wystawiony jest kosz na produkty żywnościowe a w środku kościoła jest skrzyneczka Caritas na ofiary pieniężne. W dalszym ciągu są do nabycia baranki na stół wielkanocny.

10. W ostatnią niedzielę zebrano w ramach składki inwestycyjnej 4680 zł. Bóg zapłać za te ofiary.

11. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Gracjan Łuszczyszyn i Natalia Gugała z Siedlisk (zapowiedź pierwsza)

12. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Zofia Wójcik, Maria Wróbel, Dorota Grzebyk, Zofia Czopik, Maria Dymek, Celina Wajda i Janina Wajda. W miarę możliwości prosimy o zwrócenie uwagi na otoczenie kościoła.

Kontakt