1. W tym tygodniu, od środy,  uczniowie klas trzecich gimnazjum piszą końcowe egzaminy. Z tej racji od środy do piątku będą dla nich odprawiane Msze św. o godz. 720.

2. Ten tydzień jest również czasem spowiedzi przedświątecznych w naszym dekanacie, stąd też nastąpią zmiana w godzinach odprawiania Mszy św.:

Poniedziałek, 8 kwietnia - godz. 700                                

Wtorek, 9 kwietnia – godz. 700

Środa, 10 kwietnia – godz. 720 – ogólna i gimnazjum

Czwartek, 11 kwietnia - godz. 720 – gimnazjum i godz. 930 – na rozpoczęcie spowiedzi

Piątek, 12 kwietnia - godz. 720 – gimnazjum i godz. 1800 - ogólna

Sobota, 13 kwietnia - godz. 700

3. W czwartek dzień parafialnej spowiedzi przedświątecznej. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 930. Następnie spowiedź od 1000 do 1100. Od 1100 do 1130 przerwa i po przerwie spowiedź od 1130 do 1200. Po południu zaczniemy spowiedź o godz. 1500 do 1600. Pół godziny przerwy do 1630 i spowiedź od 1630 do 1700. Po południu Mszy św. nie będzie. Spowiedź dla słabosłyszących będzie w zakrystii.

4. W czwartek po spowiedzi o godz. 1700 zbiórka dla kandydatów na ministrantów.

5. W piątek Msza św. o godz. 1800 a następnie droga krzyżowa z kościoła na cmentarz. Bardzo proszę o przyniesienie świec. Dla seniorów będzie również droga krzyżowa w kościele.

6. W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa. Obchodzony będzie Światowy Dzień Młodzieży w łączności z Ojcem Świętym. W Katedrze Rzeszowskiej uroczystości rozpoczną się o godz. 1100 w parku papieskim przy katedrze.

7. W naszej parafii w Niedzielę Palmową, czyli Niedzielę Męki Pańskiej, na rozpoczęcie sumy, uroczysta procesja z palmami z placu kościelnego. Przynieśmy ze sobą palmy i zgromadźmy się przed sumą na placu przy kościele. Po Mszy św. konkurs palm.

8. Na półce z gazetami została wystawiona puszka na ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Można również nabyć baranki wielkanocne.

9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Gracjan Łuszczyszyn i Natalia Gugała z Siedlisk (zapowiedź druga).

10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym. Dziękuję za złożoną ofiarę. Do sprzątania na sobotę proszę następujące osoby: Barbara Wajda, Halina Wójcik, Bożena Jurkiewicz, Alina Mendrala, Barbara Pitera, Helena Gierlak i Czesław Wajda. Prosimy również o zwrócenie uwagi na obejście kościoła.