1. 1. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci z klasy III. Wszystkie dzieci obejmijmy naszą modlitwą. Przez najbliższy tydzień dzieci będą uczestniczyć w Białym Tygodniu przeżywając pełne uczestnictwo w Eucharystii.
  2. 2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień modlitw o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

Na zakończenie tygodnia powołań, w przyszłą niedzielę, będziemy gościć w naszej parafii ks. diakona  wraz z dwoma klerykami z naszego seminarium. Ks. diakon będzie głosił kazania a po Mszach św. będzie możliwość spotkania i klerycy opowiedzą o rzeszowskim seminarium i Stowarzyszeniu Przyjaciół WSD.

  1. 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić: we wtorek święto Św. Macieja Apostoła i w czwartek święto Św. Andrzeja Boboli – męczennika.
  2. 4. We wtorek po nabożeństwie spotkanie dla młodzieży mającej w tym miesiącu przyjąć sakrament bierzmowania.
  3. 5. W środę po nabożeństwie spotkanie dla wszystkich ministrantów.
  4. 6. W czwartek w kościele w Lubeni o godz. 1800 spotkanie kandydatów do bierzmowania z delegatem ks. biskupa ds. bierzmowania.
  5. 7. W piątek po nabożeństwie próba dla dzieci rocznicowych.
  6. 8. W przyszłą niedzielę na sumie dzieci z klasy IV przeżywać będą rocznicę I Komunii św. Spowiedź dla dzieci w ciągu całego tygodnia przed Mszą św.
  7. 9. Składka w przyszłą niedzielę na cele inwestycyjne.
  8. 10. Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie dzisiejszej uroczystości I Komunii Św. Bóg zapłać za ofiarę na dar ołtarza, który ufundowany będzie przez dzieci komunijne i bierzmowanych.
  9. 11. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na piątek na godzinę 19 proszę do sprzątania: Bożena Wilk, Anna Kąkol, Zofia Mac, Małgorzata Gugała, Stefania Wilk, Elżbieta Dudek i Aneta Szkoła.

Kontakt