1. Dzisiaj na sumie dzieci z klasy czwartej będą przeżywać uroczystość rocznicy I Komunii Św.

2. Na zakończenie tygodnia modlitw o nowe powołania do służby w Kościele gościmy dzisiaj w naszej parafii ks. diakona wraz z klerykami z naszego seminarium. Po Mszach św. będzie możliwość spotkania. Klerycy opowiedzą o drodze powołania, życiu w seminarium i działalności Stowarzyszenia Przyjaciół WSD w Rzeszowie. Serdecznie zapraszam.

3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

4. Jutro przypada 19 rocznica święceń biskupich ks. biskupa ordynariusza Jana Wątroby. Polecajmy go w modlitwie Bożej Opatrzności.

5. We wtorek po nabożeństwie spotkanie dla młodzieży mającej przyjąć sakrament bierzmowania. Spowiedź dla młodzieży w poniedziałek, wtorek i środę przed Mszą św.

6. W środę po nabożeństwie spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.

7. W czwartek w Lubeni o godz. 1800 ks. bp ordynariusz udzieli bierzmowania młodzieży z Parafii Lubenia, Straszydle i Siedliska.

8. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Marcin Ryszard Nycz z Rzeszowa i Dominika Anna Wójt z Siedlisk (zapowiedź pierwsza).

9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę proszę do sprzątania: Anna Buda, Dorota Dąbrowska, Irena Gugała, Bernadeta Gugała, Katarzyna Brzeżawska, Magdalena Rusin i Anna Pitera

Kontakt