1. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe. W czasie nabożeństw będziemy się modlić o urodzaje, obfite plony i błogosławieństwo w pracy.

2. We wtorek, w ramach dziękczynienia za przyjęcie sakramentu bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie młodzież z kl. III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej.

3. W środę po nabożeństwie zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów oraz spotkanie II Kręgu Domowego Kościoła.

4. W czwartek po Mszy św. i majówce adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie formacyjne Parafialnego Zespołu Caritas.

5. W pierwszą sobotę od godz. 800 odwiedzę chorych z Komunią św. Po Mszy św. o 1800 procesja dookoła kościoła (jeżeli będzie odpowiednia pogoda) z figurą Matki Bożej i różaniec wynagradzający za profanację wizerunku MB Częstochowskiej..

6. Prosimy o modlitwę w intencji kleryków, którzy w sobotę 1 czerwca w Dobrzechowie przyjmą święcenia diakonatu i za diakonów, którzy 8 czerwca w katedrze przyjmą święcenia kapłańskie.

7. W ramach składki inwestycyjnej w ostatnią niedzielę zebrano 3620 zł. Bóg zapłać za wszystkim ofiarodawcom.

8. W przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych przez ulewy i powodzie.

9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania kościoła: Anna Czopik, Maria Solecka, Edward Solecki, Stanisława Wójt, Zofia Tondera, Helena Baran, Stanisław Kowalski i Władysław Lasota.

10. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć –  Marcin Ryszard Nycz z Rzeszowa i Dominika Anna Wójt z Siedlisk (zapowiedź druga) i Krzysztof Materna z Siedlisk i Magdalena Mosiężny z Rzeszowa (zapowiedź pierwsza).