1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych przez ulewy i powodzie.

2. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Św. Przez cały tydzień trwa nowenna do Ducha Św.

3. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

4. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich.

5. W środę po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych i zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów.

6. W pierwszy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W pierwszy piątek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VII.

8. W sobotę w katedrze odbędą się święcenia kapłańskie. Pamiętajmy  w modlitwie o  diakonach, którzy te święcenia przyjmą.

10. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Józefa Wilk, Danuta Kobaka, Zofia Szpiech, Ewelina Niemiec, Iwona Styrylska, Iwona Szajna i Krystyna Biśto.

11. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Marcin Ryszard Nycz z Rzeszowa i Dominika Anna Wójt z Siedlisk (zapowiedź trzecia) i Krzysztof Materna z Siedlisk i Magdalena Mosiężny z Rzeszowa (zapowiedź druga).