1. Dzisiejszą Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy Okres Wielkanocny. Czas spowiedzi i Komunii wielkanocnej trwa jeszcze do przyszłej niedzieli – Niedzieli Trójcy Przenajświętszej.

2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt - święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msza św. o godz. 700. Po południu Mszy św. nie będzie. Odpust w Zarzeczu – suma o godz. 1100.

3. We wtorek wspomnienie św. Barnaby apostoła.

4. W środę po nabożeństwie spotkanie dla ministrantów i lektorów.

5. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana i nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego. Msza św. będzie odprawiona w kaplicy bł. Józefa.

6. W czwartek w Budziwoju odpust ku czci św. Antoniego. Suma odpustowa o godz. 1800.

7. W ubiegłą niedzielę w ramach zbiórki do puszek na rzecz powodzian zebrano 1140 zł. Bóg zapłać za ofiarność.  A w przyszłą niedzielę składka na inwestycje parafialne.

8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę proszę do sprzątania: Marcin Dudek, Grażyna Lasota, Beata Mroczka, Anna Bieniek, Krystyna Bomba, Krystyna Rokita, Regina Buż.

We wtorek po mszy świętej będzie podjęta akcja plewienia rabat i kostki przy kościele przed uroczystością Bożego Ciała. Wszystkie osoby, które chciałyby pomóc zapraszam.

9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Krzysztof Materna z Siedlisk i Magdalena Mosiężny z Rzeszowa (zapowiedź trzecia).