Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

1. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700.

2. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

3. W środę po nowennie do NMP Nieustającej Pomocy zmiana tajemnic różańcowych.

4. W czwartek po nowennie do bł. Józefa adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W pierwszy piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

4. W pierwszą sobotę nabożeństwo wynagradzające Matce Niepokalanej za grzechy nasze i grzechy świata i procesja różańcowa  z figurą Matki Bożej dookoła kościoła.

5. Chorych odwiedzę w sobotę od godz. 800.

6. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić w naszej parafii uroczystość ku czci bł. Ks. Józefa Kowalskiego. Chcemy jak co roku obchodzić ją w duchu wiary. Zachęcam do licznego udziału w uroczystej Mszy św. o godz. 1100 pod przewodnictwem Księży Salezjanów. Przyjdźmy jak najliczniej. Naszą obecnością stwórzmy piękną modlitewną atmosferę wspólnoty, aby wszyscy, którzy do nas przyjadą czuli się dobrze. Proszę dzieci pierwszokomunijne o niesienie w czasie procesji różańca a strażaków o niesienie obrazu bł. Józefa.

   Po Mszy św. stwórzmy wspólnotę z pielgrzymami, którzy przyjadą z zewnątrz aby nie zostali pozostawieni samym sobie. Proszę o pomoc w przygotowaniu poczęstunku. Proszę o to przede wszystkim grupy duszpasterskie ale też i wszystkich chętnych. Panie proszę o upieczenie ciasta (kto może) i dostarczenie do salki parafialnej w dolnym kościele do godziny 1000 - jak to było w ubiegłych latach.

   Msze św. w przyszłą niedzielę o godz. 730 i 1100. Po południu Mszy św. nie będzie.

Po uroczystości będzie jeszcze można nabyć u pana Jaromira Kwiatkowskiego książki o bł. Józefie.

7. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Mateusz Wilk z Siedlisk i Justyna Maria Krupa z Lubeni (zapowiedź pierwsza).

87. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym. Bóg zapłać za złożoną  ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę następujące osoby: Alicja Burz, Maria Borowiec, Marek Kwater, Grażyna Purpura, Zofia Dudek, Maria Lasota, Danuta Szczęch, Krystyna Bednarz, Zofia Lelek, Maria Orzech, Edward Grzebyk i Jolanta Kurc.

9. Zapraszamy na 42 Pieszą Pielgrzymkę Rzeszów – Jasna Góra w grupie                   św. Kazimierza w dniach 4 – 13 sierpnia br. Zapisywać się można w parafii św. Michała Archanioła w Rzeszowie u przewodnika grupy ks. Czesława Matuły. Można to uczynić również elektronicznie przez stronę internetową parafii św. Michała. Spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką - w niedzielę, 28 lipca, w katedrze rzeszowskiej, o godzinie 1500. Wszelkie informacje umieszczone są na plakacie w gablocie.

Kontakt