Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

1. W poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury. Msza św. będzie o godz. 700. Po południu Mszy św. nie będzie.

2. We wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel.

3. W środę  po Mszy św.  nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek Msza św. będzie odprawiona w kaplicy bł. Józefa. Po Mszy św. nowenna do bł. ks. Józefa Kowalskiego.

5. W sobotę wspomnienie bł. Czesława,  będziemy przeżywać kolejną rocznicę Ingresu do Katedry Rzeszowskiej Pasterza naszej diecezji Ks. Bpa Jana Wątroby. Pamiętajmy o Ks. Biskupie w naszych modlitwach.

6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. poświęcenie pojazdów mechanicznych. Również po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy.

7. W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne.

8. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Mateusz Wilk z Siedlisk i Justyna Maria Krupa z Lubeni (zapowiedź trzecia), Łukasz Maciej Kantor z Rzeszowa i Anna Solecka z Siedlisk (zapowiedź druga) oraz Piotr Andrzej Iwasyk z Siedlisk i Iwona Karaś z Kozienic (zapowiedź pierwsza)

9. Jeszcze raz chciałem serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości ku czci Bł. Józefa. Wielkie Bóg zapłać szczególnie tym, którzy trudzili się przy uporządkowaniu obejścia kościoła oraz zatroszczyli się o pielgrzymów po Mszy św. Bóg zapłać za pomoc i poświęcony czas.

10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Justyna Tworzydło, Tomasz Domino, Monika Mac, Paulina Dubis, Jolanta Wilkos, Natalia Szostek i Maria Kąkol.

Kontakt