1. W miesiącu sierpniu podejmujmy świadectwo abstynencji. Na ołtarzu Matki Bożej jest wystawiona księga trzeźwości dla tych, którzy chcieliby dokonać w niej wpisu swojej abstynencji.

2. Zbliżamy się do Uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny 15.08. (w przyszły czwartek). Tradycyjnie w tym dniu na sumie będziemy dziękować Bogu za tegoroczne plony. Dożynki Gminne odbędą się  w niedzielę 18. 08. w Lubeni (rozpoczęcie Mszą św. o godz. 1400), a Dożynki Diecezjalne w niedzielę 25. 08. w rzeszowskiej katedrze.

3. Przypominam do końca miesiąca nie będzie w niedziele Mszy św. o godz. 1500.

4. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy we wtorek święto Przemienienia Pańskiego, w czwartek wspomnienie św. Dominika, w piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), w sobotę święto św. Wawrzyńca.

5. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

6. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich a po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.

7. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy i zmiana tajemnic różańcowych.

8. W czwartek Msza św. i  nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego w kaplicy     bł. Józefa.

9. W piątek m.in. na terenie Siedlisk będzie odbywał się 28 Rajd Rzeszowski. Z tej racji droga na Jawczę, Księży Lasek, Gispiarnię , Broniakówkę i Płoninę będzie zamknięta w godz. 11.00 – 20.30.

10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Zofia Włoch, Helena Grzebyk, Halina Szczupiel, Katarzyna Boczar, Barbara Wojton, Elżbieta Siuta, Michał Wyska, Genowefa Guzek.  Prosimy nie kupować kwiatów, ponieważ kościół ubierze para młodych.

Kontakt