Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 145 guests and no members online

1. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700.

2. W środę po Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

3. W czwartek będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Tradycyjnie w tym dniu na sumie dziękujemy Bogu za tegoroczne plony. Msze św. będą odprawione o godz. 730 i 1030. Po południu Mszy św. nie będzie. Na obu Mszach poświęcenie kwiatów, owoców i ziół a na sumie poświęcenie wieńców dożynkowych.

3. Dożynki Gminne odbędą się  w niedzielę 18. 08. w Lubeni (rozpoczęcie Mszą św. o godz. 1400), a Dożynki Diecezjalne w niedzielę 25. 08. w rzeszowskiej katedrze.

4. W liturgii tygodnia, oprócz Uroczystości Wniebowzięcia NMP, obchodzić będziemy w środę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe i w sobotę wspomnienie Św. Jacka.

5. W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne.

6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Michał Wyska, Krystyna Potęcka, Helena Grzebyk, Ewa Szczęch, Elżbieta Szpirak, Maria Lib i Marta Domoń. Prosimy nie kupować kwiatów, ponieważ kościół ubierze para młodych.

7. Zachęcam do korzystania z biblioteki parafialnej oraz do sięgania po prasę katolicką, aby ciągle ubogacać swoje horyzonty wiary.

Kontakt