1. Przypominam, że jeszcze dzisiaj i w przyszłą  niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 1500.

2. Dzisiaj w Lubeni odbywają się Dożynki Gminne (rozpoczęcie Mszą św. o godz. 1400), a Dożynki Diecezjalne w niedzielę 25. 08. w rzeszowskiej katedrze (początek o godz. 1100).

3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne.

4. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy: we wtorek wspomnienie św. Bernarda, w środę wspomnienie Św. Piusa X, w czwartek wspomnienie NMP Królowej, w piątek Bł. Władysława Findysza, w sobotę święto Św. Bartłomieja Apostoła.

5. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

6. W czwartek Msza św. i nowenna będą odprawione w kaplicy bł. Józefa.

7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Alicja Wałach, Ewa Porada, Swietłana Łach, Grażyna Karaś, Grażyna Miktus, Zofia Lekka i Stanisława Witek. Prosimy nie kupować kwiatów, ponieważ kościół ubierze para młodych.

8. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Mateusz Mariusz Guzek z Rzeszowa i Joanna Agnieszka Baran z Siedlisk (zapowiedź pierwsza.