1. Dziś w katedrze rzeszowskiej Dożynki Diecezjalne a w przyszłą niedzielę ogólnopolskie dziękczynienie za plony na Jasnej Górze.

2. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy: w poniedziałek uroczystość NMP Częstochowskiej, we wtorek wspomnienie Św. Moniki, w środę wspomnienie Św. Augustyna i w czwartek Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.

3. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

4. W czwartek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

5. Od przyszłej niedzieli będzie odprawiana Msza św. o godz. 1500.

6. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 4100 zł. Bóg zapłać za ofiarność.

7. Zachęcam młodzież i dzieci do korzystania w ciągu tygodnia z sakramentu pokuty przed zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego.

8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Beata Witek, Irena Włoch, Zofia Rumak, Elżbieta Baran, Stanisława Baran, Małgorzata Szela i Dariusz Szczypek.

9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Mateusz Mariusz Guzek z Rzeszowa i Joanna Agnieszka Baran z Siedlisk (zapowiedź druga).

10. Parafia w Budziwoju organizuje wyjazd na spotkanie modlitewne „Polska pod Krzyżem”, które odbędzie się 14 września we Włocławku. Wyjazd o 2 w nocy, koszt 100 zł., powrót w niedzielę po północy . Zapisy w zakrystii w Budziwoju, ewentualnie u mnie.

11. Ks. Jerzy Tyrpa będzie we wrześniu w Barlinku odprawiał Msze św. gregoriańskie za śp. Elżbietę Kwater (w niedziele o 730, w ciągu tygodnia o 1800).