1. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w poniedziałek wspomnienie św. Męczenników Korneliusza i Cypriana, w środę święto św. Stanisława Kostki – zapraszam na Mszę św. szczególnie dzieci i młodzież, w piątek wspomnienie św. Męczenników Andrzeja Kim Tageon i towarzyszy, w sobotę święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

2. W tym tygodniu przeżywamy IX Tydzień Wychowania pod hasłem „ZAMIESZKAĆ RAZEM Z JEZUSEM”. Zapraszam do modlitwy w intencjach związanych z wychowaniem.

3. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

4. We wtorek po Mszy św. zapraszam na spotkanie dzieci , które w tym roku szkolnym będą przygotowywać się do przyjęcia I Komunii św. wraz z rodzicami.

5. W środę po Nowennie do NMP Nieustającej Pomocy spotkanie dla wszystkich ministrantów i lektorów. Serdecznie zapraszam tych, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów. Również w środę spotkanie formacyjne II Kręgu Domowego Kościoła.

6. W czwartek Msza św. i nowenna w kaplicy Bł. Ks. Józefa Kowalskiego. Zapraszam szczególnie chorych i cierpiących.

7. W piątek zapraszam na Mszę św. i spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VIII SP.

8. W sobotę po Mszy św. spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej. Zapraszam osoby chcące zaangażować się w działalność tej wspólnoty.

9.  W przyszłą niedzielę odbędzie się XXXV Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Po Mszach św. odnowienie przez małżonków przysięgi małżeńskiej.

10. Dzisiejsza składka przeznaczone jest na cele inwestycyjne.

11. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Agnieszka Rutka, Jolanta Bieniek, Grażyna Winiarska, Józefa Cupryś, Zofia Kowalska, Anna Materna i Małgorzata Mazur.

12. Zachęcam do sięgnięcia po prasę katolicką. W każdym tygodniu przychodzi sporo czasopism dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie.