Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

1. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w poniedziałek wspomnienie          Św. o. Pio, w piątek wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, w sobotę wspomnienie Św. Wacława.

2. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

3. We wtorek spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.

4. W środę po Nowennie do NMP Nieustającej Pomocy spotkanie dla wszystkich ministrantów i lektorów oraz kandydatów na ministrantów.

5. W czwartek po Mszy św. i nowennie do Bł. Ks. Józefa Kowalskiego adoracja Najświętszego Sakramentu. Po nabożeństwie spotkanie formacyjne Parafialnego Zespołu Caritas.

6. W piątek zapraszam na Mszę św. i  spotkanie wspólnotę oazową i wszystkich chcących się zaangażować w jej działalność.

7. W przyszłą niedzielę w parafii Św. Michała Archanioła w Rzeszowie  odbędzie się spotkanie popielgrzymkowe Grupy św. Kazimierza. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 1700, a następnie spotkanie w domu parafialnym.

8. W czasie ostatniej niedzieli w ramach składki inwestycyjnej zebrano 4250 zł. Bóg zapłać za te ofiary.

9. Dzisiaj odbywa się XXXV Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. W łączności z pielgrzymującymi małżonkami na zakończenie każdej Mszy św. odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i korzystania z biblioteki parafialnej.

11. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Agnieszka Sierzputowska, Ewa Jachimowska, Regina Bieszczad, Grażyna Kotowicz, Bogdan Soboń, Ewa Szczęch i Zofia Kowalska.

Kontakt