Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

  1. 1. Dziś obchodzimy XIX Dzień Papieski, dziękujemy Panu Bogu za pontyfikat i osobę św. Jana Pawła II. Po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla młodzieży zdolnej z ubogich rodzin.
  2. 2. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy we wtorek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, w środę wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, w czwartek wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, w piątek święto św. Łukasza Ewangelisty, w przyszła niedzielę wspomnienie św. Jana Kantego – odpust w Błędowej Tyczyńskiej. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele inwestycyjne.
  3. 3. Msze św. na tygodniu o godz. 1700 a po nich nabożeństwo różańcowe.
  4. 4. W środę po nabożeństwie spotkanie dla wszystkich kandydatów, ministrantów i lektorów.
  5. 5. W piątek na godz. 1700 zapraszam na Mszę św., różaniec i spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  6. 6. W sobotę po nabożeństwie spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.
  7. 7. Do nabycia są „Kalendarze Rolników” w cenie 20 zł.
  8. 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Franciszek Orgielewski, Katarzyna Miśtak, Aneta Kus, Stanisława Głodowska, Dorota Kąkol, Renata Panas i Zbigniew Czopik.

Kontakt