1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:

- w poniedziałek Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza,

- w czwartek zakończenie nabożeństw różańcowych połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu,

- w piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. przed południem o 730 i 1030. Po południu Msza św. o godz. 1400 a następnie procesja na cmentarz i modlitwa za zmarłych. Przez cały listopad możemy zyskiwać odpusty za zmarłych. Starajmy się w listopadzie przychodzić do kościoła, aby modlić się za naszych bliskich zmarłych, których będziemy wspominać codziennie w wypominkach i wypraszać Boże miłosierdzie dla dusz czyśćcowych. W listopadzie możemy w każdym dniu zyskiwać odpust za zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza. W dniach od 1 do 8 XI możemy uzyskać odpust zupełny. Warunkiem koniecznym zyskania odpustu jest wyzbycie się przywiązania do grzechu, nawet lekkiego. Przystąpienie do spowiedzi i Komunii św., pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy publicznej, odmówienie Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolnej modlitwy wg intencji Ojca św. W następnych dniach od 9 XI możemy zyskać odpust cząstkowy. Nawiedzając cmentarz należy pomodlić się za zmarłych. Jedna spowiedź św. wystarczy dla zyskania odpustów w wielu dniach.

- w sobotę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Matce Niepokalanej za grzechy nasze i grzechy świata.

2. We wtorek spotkanie formacyjne II Kręgu Domowego Kościoła.

3. W środę zbiórka dla wszystkich kandydatów, ministrantów i lektorów.

4.  W sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną od godziny 800.

5. W ubiegłą niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 4480 zł. Bóg zapłać za te ofiary. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na misje a w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie w ramach pomocy jesiennej.

6. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać za ofiarowane chryzantemy do ozdobienia kościoła. Na sobotę do sprzątania proszę Marian Borowiec, Paweł Lasota, Marek Cierpiał-Wolan, Mateusz Wójcik, Henryk Piotrowski, Danuta Skoczylas i Stanisław Bekier.

7. Intencje Mszalne.

Do użytku wewnętrznego