1. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać: w poniedziałek wspomnienie św. Karola Boromeusza i w sobotę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

2. Przez cały listopad modlimy się po Mszach świętych za zmarłych polecanych w wypominkach.

3. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc jesienną dla WSD w Rzeszowie.

4. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700.

5. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich.

6. W środę w kościele parafialnym w Lubeni odbędzie się pogrzeb pracującego w archidiecezji wrocławskiej ks. Bolesława Szczęcha. Msza św. pogrzebowa o godz. 1300.

7. W środę po Nowennie zmiana tajemnic różańcowych i zbiórka dla ministrantów, lektorów i kandydatów.

8. W czwartek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

9. W piątek po Mszy św. spotkanie Oazy.

10. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Przemilczane cierpienie”. Po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz chrześcijan w Sudanie Południowym.

11. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary. Na sobotę do sprzątania prosimy: Roma Wdowiak, Grzegorz Gugała, Marta Sikora, Marcin Soboń, Witold Miciuda, Edward Miciuda, Marta Szczęch. Bardzo dziękuję państwu Włoch za ofiarowanie kwiatów do kościoła i kaplicy cmentarnej. Bóg zapłać.

12. Jak zwykle zapraszam do sięgnięcia po prasę katolicką i korzystanie z biblioteki parafialnej.

Do użytku wewnętrznego