Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 127 guests and no members online

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Przemilczane cierpienie”. Po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz chrześcijan w Sudanie Południowym.

2. W liturgii tego tygodnia obchodzić będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Marcina z Tours, we wtorek wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza i w środę wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

3. W poniedziałek, 11 listopada przeżywać będziemy Narodowe Święto Niepodległości. Gminne uroczystości z tej okazji odbędą się w Lubeni. Rozpoczęcie o godzinie 1030 Mszą św. w kościele parafialnym w Lubeni.

W naszym kościele Msza św. o godzinie 1700, następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu,  modlitwa wypominkowa i nabożeństwo za Ojczyznę.  Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.

4. W środę po Mszy św. spotkanie dla wszystkich kandydatów, ministrantów i lektorów.

5. W czwartek Msza św. będzie odprawiana w kaplicy bł. Józefa Kowalskiego. Po nabożeństwie spotkanie formacyjne II Kręgu Domowego Kościoła.

6. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszam kandydatów do bierzmowania.

7. W sobotę po Mszy św. spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.

8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać, ustanowiony przez papieża Franciszka  III Światowy Dzień Ubogich.

9. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. W ostatnią niedzielę zebrano do puszek, na pomoc jesienną dla WSD w Rzeszowie 915 zł. Bóg zapłać za te ofiary.

10.  Przez cały listopad modlimy się po Mszach świętych za zmarłych polecanych w wypominkach.

11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i korzystania z naszej parafialnej biblioteki.

12. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Edward Miciuda, Marzena Miciuda, Marta Szczęch, Marta Warzybok, Stanisława Gruba, Kinga Szwed i Maria Warzybok.

do użytku wewnętrznego                                 

Kontakt