Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 99 guests and no members online

1. Dzisiaj przeżywamy III Światowy Dzień Ubogich ustanowiony przez papieża Franciszka.

2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku kościelnego. To dzień KSM i Akcji Katolickiej. W katedrze główne uroczystości rozpoczną się o godz. 1200.

3. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać w poniedziałek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny,  w środę wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, w czwartek wspomnienie Ofiarowania NMP i w piątek wspomnienie św. Cecylii.

4. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700.

5. We wtorek po Mszy św. spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.

6. W środę po Mszy św. spotkanie formacyjne Parafialnego Zespołu Caritas

7. W czwartek Msza św. będzie odprawiona w kaplicy bł. Józefa Kowalskiego.

8. W piątek po Mszy św. spotkanie Wspólnoty Oazowej.

9. W ostatnią niedzielę w ramach zbiórki do puszek zebrano na rzecz chrześcijan w Sudanie Południowym 1000 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom. A składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

10.  Przez cały listopad modlimy się po Mszach świętych za zmarłych polecanych w wypominkach.

11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i korzystania z naszej parafialnej biblioteki.

12. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary. Na sobotę do sprzątania prosimy: Barbara Kotula, Sabina Paśko, Janina Rydel, Leszek Tasior, Anna Miciuda, Emilia Burda i Kazimiera Masłyk.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt