Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 137 guests and no members online

1. Dziś w Niedzielę Chrystusa Króla, święto patronalne AK i KSM – centralne uroczystości w katedrze. Uroczysta Msza św. o godz. 1200 . Dzisiaj po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i ponowienie uroczystego Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana.

2. Przyszła niedziela to I niedziela Adwentu, którą rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.

3. W liturgii tego tygodnia w sobotę będziemy obchodzić święto św. Andrzeja Apostoła.

4. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700.

5. W środę po Nowennie do Matki Bożej spotkanie kandydatów, ministrantów i lektorów.

6. W czwartek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zachęcam do adoracji, aby dziękować Bogu za otrzymane łaski w kończącym się roku kościelnym.

7. W piątek zapraszam na Mszę świętą i spotkanie kandydatów do bierzmowania. W czasie Mszy św. kandydaci otrzymają poświęcone modlitewniki.

8. W ramach składki inwestycyjnej zebrano w ubiegłą niedzielę 3690 zł.  Bóg zapłać za złożone ofiary.

9. Do końca miesiąca po Mszach świętych modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.

10. W przyszłą niedzielę po Mszach św. poświęcimy opłatki wigilijne. Pan organista w poniedziałek po następnej niedzieli rozpocznie roznoszenie opłatków po naszych domach. Przyjmijmy go z otwartym sercem i hojnością podziękujmy za posługę w naszej parafii. Szczegóły zostaną podane na ogłoszeniach w następną niedzielę.

11. Akcja Katolicka Diecezji Rzeszowskiej, w ramach przygotowania do obchodów 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II,  organizuje peregrynację relikwii św. Jana Pawła II. W naszej parafii relikwie będziemy gościć 10 i 11 grudnia. Już dzisiaj zachęcam do podjęcia duchowego przygotowania do tej uroczystości.

12. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary. Na sobotę do sprzątania prosimy następujące osoby: Barbara Gugała, Anna Wojewódka, Zofia Wójcik, Maria Wróbel, Dorota Grzebyk, Zofia Czopik i Maria Dymek.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt