Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 65 guests and no members online

1. Przeżywamy III niedzielę Adwentu nazywaną niedzielą radości.

2. W poniedziałek rozpoczniemy nowennę do Dzieciątka Jezus.

3.  Spowiedź w naszej parafii we wtorek.  Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 930. Zapraszam szczególnie starszych i chorych. Początek spowiedzi od 1000 do 1100. Od 1100 do 1130 przerwa, i dalsza część spowiedzi od 1130 do 1200. Potem przerwa. Po południu spowiedź od 1500 do 1600. Przerwa od 1600 do 1630, i dalsza część spowiedzi od 1630 do 1700. Wieczorem Mszy św. już nie będzie.

4. Dzieci i młodzież, ministrantów i lektorów a szczególnie kandydatów do bierzmowania z kl. VIII Szkoły Podstawowej w ramach spotkania formacyjnego, proszę o pomoc w ubieraniu choinek w piątek  o  godz. 1730.

5. Bóg zapłać sprzątającym kościół w dniu wczorajszym. Dziękuję również za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę: Danuta Moskwa, Ewa Skoczylas, Alicja Klimczak, Zofia Grzebyk, Maria Tatara, Małgorzata Siwiec i Maria Siwiec. Bardzo proszę o zamówienie stroików do przystrojenia kościoła.

6. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na inwestycje parafialne. W ubiegła niedzielę zebrano na budowę kościoła pw. bł. Władysława Findysza w Rzeszowie 1650 zł. Ks. Władysław Srebrny, proboszcz parafii bł. Władysława, serdecznie dziękuje za złożone ofiary - Bóg zapłać.

7. Msze św. przez cały tydzień będą o godz. 700, za wyjątkiem wtorku – dnia naszej spowiedzi parafialnej - Msza o 930 i środy – Msza o 1700.

8. Dla zainteresowanych: spowiedź w Lubeni będzie w czwartek i w Budziwoju w sobotę.

9. W zakrystii można nabyć małe świece wigilijne.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt