1. Jutro będziemy obchodzić w Kościele Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła, kredy i mirry. Na stoliku z gazetami będą wyłożone zestawy kadzidła i kredy za symboliczną ofiarę. Będziemy polecać Bogu w naszych modlitwach Ks. Biskupów Kazimierza Górnego i Edwarda Białogłowskiego w rocznicę ich konsekracji.

2. Po Mszy św. popołudniowej w Uroczystość Trzech Króli, w Domu Kultury o godz. 1610 odbędzie się Parafialny Opłatek. Zapraszam wszystkich chętnych, aby we wspólnocie parafialnej złożyć sobie Noworoczne Życzenia i wspólnie kolędując dalej przeżywać radość Bożego Narodzenia.

3. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i Chórów Anielskich, a po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.

4. W związku z kontynuacją od środy Wizyty Duszpasterskiej w naszej parafii Msze św. od środy będą odprawiane o godz. 700.

5. Kolęda rozpocznie się w środę od strony Lubeni od pana kościelnego w stronę kościoła

- w środę od 900 do 1800

- w czwartek od godz. 900 do 1800,

- w piątek od godz. 1500 do 2000,

- w sobotę od godz. 900 do 1700.

6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę: Ewa Duda, Anna Gugała, Andrzej Borowiec, Jan Warzybok, Władysława Adamczyk, Zofia Kasprzyk i Bożena Wilk.

Do użytku wewnętrznego