1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej diecezji. Składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne.

2. Kościół w liturgii tego tygodnia we wtorek będzie obchodził wspomnienie św. Agnieszki, w piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego , w sobotę święto Nawrócenia św. Pawła  Apostoła.

3. Msze św. w tym tygodniu w poniedziałek i wtorek o godz. 700, w pozostałe dni o 1700.

4. W minionym tygodniu zakończyłem wizytę duszpasterską. Dziękuję za obecność, wspólną modlitwę, szczere rozmowy dotyczące różnych problemów związanych  z codziennym życiem i naszą parafią. Szczególnie dziękuję za ogromną życzliwość i gościnność z jaką mnie przyjmowano w każdym domu i rodzinie. Za wszelkie dobro, jak również i za ofiary złożone na tacę z racji kolędy składam serdeczne „Bóg zapłać”.

5. W środę po Mszy św. nowenna do NMP.

6. W czwartek po Mszy św. nowenna do bł. Józefa Kowalskiego i spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.

7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1030 będziemy gościć chóry GAUDIUM i DEO GLORIA. Po Mszy św. zapraszamy na koncert kolęd.

8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę: Małgorzata Gugała, Jerzy Tarnowski, Irena Gugała, Aneta Szkoła, Bernadeta Gugała, Anna Myrda, Sławomir Pitera.

Do użytku wewnętrznego