1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Słowa Bożego. Na sumie będziemy gościć chóry GAUDIUM i DEO GLORIA. Po Mszy św. zapraszamy na koncert kolęd.

2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700.

3. W liturgii tego tygodnia obchodzić będziemy we wtorek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, w piątek wspomnienie św. Jana Bosko.

4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy  Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej, Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Na Mszach św. poświęcenie gromnic.

5. W poniedziałek o godz. 1800 spotkanie formacyjne II Kręgu Domowego Kościoła.

6. W środę nowenna do NMP. Po nabożeństwie spotkanie dla wszystkich lektorów, ministrantów i kandydatów

7. W czwartek nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

8. W piątek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

9. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godziny 800.

10. W sobotę po Mszy św. o 1700 różaniec fatimski i nabożeństwo wynagradzające.

11. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 4470 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

12. Bardzo dziękuję Parafialnemu Oddziałowi Akcji Katolickiej za zorganizowanie balu karnawałowego dla dzieci z naszej parafii i miejscowości. Bóg zapłać.

13. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Anna Czopik, Maria Solecka, Edward Solecki, Zofia Tondera, Agata Tondera, Stanisława Wójt i Stanisław Kowalski. Proszę również o zatroszczenie się o kwiaty do przyozdobienia kościoła.

Do użytku wewnętrznego