1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić: w poniedziałek wspomnienie św. Scholastyki, we wtorek wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego i w piątek święto Św. Cyryla i Metodego – patronów Europy.

2. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godzinie 700.

3. We wtorek, z racji wspomnienia NMP z Lourdes – Światowego Dnia Chorego, na godz. 1700 na Mszę św. zapraszam starszych i chorych. W czasie Mszy św. udzielany będzie sakrament namaszczenia chorych.

4. W środę po Mszy św. nowenna do NMP Nieustającej Pomocy i spotkanie dla kandydatów, ministrantów i lektorów.

5. W czwartek Msza św. będzie odprawiona w kaplicy bł. ks. Józefa Kowalskiego, a po Mszy św. nowenna.

6. W piątek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

7. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła.

8.  Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Iwona Szajna, Iwona Styrylska, Ewelina Niemiec, Krystyna Rokita, Grażyna Lasota, Wacław Bomba i Marcin Dudek.

Do użytku wewnętrznego