1. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić w sobotę święto Katedry Św. Piotra Apostoła.

3. W poniedziałek  Msza św. będzie odprawiona o godzinie 700.

4. We wtorek po mszy św. spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.

5. W środę po Mszy św. nowenna do NMP Nieustającej Pomocy oraz spotkanie formacyjne II Kręgu Domowego Kościoła.

6. W czwartek Msza św. będzie odprawiona w kaplicy bł. ks. Józefa Kowalskiego, a po Mszy św. nowenna.

7. W piątek po Mszy św. spotkanie wspólnoty oazowej.

8. W sobotę po Mszy św. spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.

9. W ostatnią niedzielę zebrano na ogrzewanie kościoła 3120 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

10. W związku ze zbliżającą się uroczystością beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego (7 czerwca 2020 roku w Warszawie) istnieje możliwość zamówienia kart wstępu na tę uroczystość. Zainteresowanych proszę o zapisywanie się u mnie do przyszłej niedzieli.

11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Elżbieta Wierzchowska, Regina Buż, Jadwiga Burak, Anna Moskwa, Maria Soboń, Helena Zapartek i Maria Wilk.

Do użytku wewnętrznego