1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy 53 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem „Szczęśliwe dzieci w trzeźwych rodzinach”.

 

2. W poniedziałek Msza św. o godz. 700

 

3. We wtorek o godz. 1400 odbędzie się pogrzeb śp. Zofii Szajna.

 

4. Od środy rozpoczynamy 40-dniowy okres Wielkiego Postu, czas przygotowania przez modlitwę, pokutę i jałmużnę do Świat Paschalnych. Znajdźmy czas na Drogę Krzyżową, Gorzkie Żale, rekolekcje. W piątki po Mszy św. będzie Droga Krzyżowa. W niedzielę Gorzkie Żale o godz. 1430 a po nich Msza Św. Za udział w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

 

5. Najbliższa środa to Środa Popielcowa. Obowiązuje w tym dniu post ilościowy i jakościowy. Msze św. o godz. 730 i o godz. 1700 połączone z obrzędem posypania głów popiołem na znak wejścia na drogę pokuty i nawrócenia.

 

6. W czwartek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja oraz spotkanie formacyjne Parafialnego Zespołu Caritas.

 

7. W piątek po Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

 

8. W ubiegłą niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 4215 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

 

9. Przypominam, że można jeszcze zgłaszać zapotrzebowanie na karty wstępu na uroczystość beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego.

 

10.  Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Jadwiga Burak, Krystyna Materna, Elżbieta Bajda, Elżbieta Dudek, Danuta Tłuczek, Lesława Kuryłowicz i Wioletta Róg.

Do użytku wewnętrznego

 

Kontakt