1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z misjonarzami.

2. Jutro w poniedziałek Msza św. o godz. 700.

3. We wtorek na Mszy św. o godz. 1700 dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. otrzymają poświęcone modlitewniki. We wtorek rozpoczynamy również nowennę do św. Józefa przed uroczystością odpustową.

4. W środę po Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy i spotkanie dla wszystkich kandydatów, ministrantów i lektorów.

5. W czwartek Msza św. i nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego będą odprawione w kaplicy bł. Józefa.

6. W piątek po Mszy św. nabożeństwo drogi krzyżowej.

7. W niedzielę o 1430 nabożeństwo Gorzkich Żali. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych wszystkich, którzy tylko mają czas, zarówno dorosłych jak i młodzież i dzieci.

8. W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne.

9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Jakub Piotr Szczęch z Siedlisk i Ewelina Katarzyna Warzybok z Siedlisk (zapowiedź pierwsza) oraz Mateusz Adam Płoszaj z Biedaczowa i Katarzyna Zofia Czopik z Siedlisk (zapowiedź pierwsza).

10.  Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na sobotę do sprzątania prosimy: Maria Lasota, Danuta Szczęch, Krystyna Bednarz, Zofia Lelek, Maria Orzech, Edward Grzebyk i Jolanta Kurc.

Do użytku wewnętrznego