Każdy dzień wnosi ogromne zmiany w nasze życie. Niekoniecznie są to zmiany o jakich marzyliśmy czy się spodziewaliśmy, mimo wszystko trzeba się z nimi mierzyć. Wczoraj (24 marca) zostały ogłoszone nowe ograniczenia na terenie naszego kraju, dotyczące publicznych zgromadzeń, które obowiązywać będą do 11 kwietnia. Nowe ograniczenia dopuszczają udział 5 osób w Mszy św. To bardzo ciężki czas dla nas wszystkich. Prosimy o modlitwę. Każdego wieczora o godz. 2030, czy to indywidualnie, czy w rodzinie sięgajmy po różaniec i prośmy Miłosiernego Ojca, aby zlitował się nad nami i nad całym światem, i oddalił epidemię koronawirusa. 

 

     Decyzją ks. biskupa ordynariusza zostają odwołane nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali odprawiane publicznie w kaplicach i kościołach, zostają również zawieszone odwiedziny u chorych z racji pierwszych sobót miesiąca.

 

BARDZO PROSIMY – ZOSTAŃCIE W DOMU!!!

 

Łączcie się w modlitwie ze wspólnotą Kościoła poprzez media: telewizję, radio, internet. Niech ten czas doświadczenia umocni jeszcze bardziej więź z naszym Zbawicielem i otworzy na drugiego człowieka.

 

Dobrą propozycją, która może umocnić nas duchowo, są Rekolekcje wielkopostne w TVP3 Rzeszów.

Zapraszamy do oglądania: https://rzeszow.tvp.pl/47235934/rekolekcje-wielkopostne-w-tvp3-rzeszow?fbclid=IwAR34Ipe-JkO24HFgLTUVT074Oh6s3EhbLqEG2mW-IFeWPkt_fHwmB4GjEVY

 

Kontakt