1. 1. Dziś Msze św. o godz. 700, 1030 i 1500.
  2. 2. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Triduum Paschalnego i Wielkanocy. Serdeczne Bóg zapłać paniom i panom, którzy przygotowali Ciemnicę i Boży Grób. Bóg zapłać za troskę o szaty liturgiczne i bieliznę ołtarzową. Strażakom dziękuję za gotowość zaangażowania w Liturgię Wigilii Paschalnej i Liturgię Niedzieli Zmartwychwstania. Dziękuję Panu Kościelnemu, który z troską czuwał nad wszystkim, panu organiście oraz panu Bartkowi za śpiewy, Służbie Liturgicznej Ołtarza, szafarzom za posługę. Wszystkim, którzy włączyli się liturgię tych dni, w takim zakresie w jakim było to możliwe, wielkie Bóg zapłać!

Wszystkim Wam drodzy parafianie dziękuję za waszą obecność na prywatnej adoracji i łączność przez te ostatnie dni, za atmosferę modlitwy, która wypływa z wiary w tajemnice naszego zbawienia.

Życzę Wam drodzy parafianie, waszym rodzinom, gościom, których pewnie w tym roku będzie niewielu, jak również wszystkim chorym i cierpiącym, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzał swoimi łaskami w tym trudnym dla nas czasie.

1. 3. Jutro drugi dzień Świąt. Msze św. o 730, 1030 i 1500.
  2. 4. Przez kolejne dni obchodzimy oktawę Wielkanocy (przez osiem dni obchodzimy tą centralą Uroczystość w roku liturgicznym). Zachęcam do jej przeżywania przez uczestnictwo w Eucharystii za pośrednictwem mediów i przyjęcie Komunii św. duchowej. Przypominam o ograniczeniu uczestników celebry Mszy św. w kościele do 5 osób.
  3. 5. Przyszła niedziela, druga niedziela Wielkanocna jest Świętem Miłosierdzia Bożego. Caritas obchodzi swoje patronalne święto. Przynieśmy w przyszłą niedzielę jałmużnę postną, którą zbieraliśmy do skarbonek by wesprzeć leczenie dzieci i osób starszych, złóżmy je przed ołtarzem. Kościół będzie otwarty do popołudniowej Mszy św., więc jałmużnę będzie można składać również pomiędzy Mszami.
  4. 6. Dziękuję paniom za posprzątanie kościoła. Dziękuję za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę proszę do sprzątania: Lidia Lis, Teresa Wilk, Zofia Włoch, Helena Grzebyk i Katarzyna Boczar.