1. Dzisiaj na sumie dzieci z klasy czwartej będą przeżywać uroczystość rocznicy I Komunii Św.

2. Od dzisiejszej niedzieli zwiększa się liczba osób mogących brać udział w Mszy św. w naszym kościele, w Mszach św. i nabożeństwach, może uczestniczyć po 30 osób. Przypominam o zachowaniu bezpiecznej odległości i zakrywaniu nosa i ust maseczkami.

3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

4. W poniedziałek o godz. 18 w katedrze rzeszowskiej będzie miało miejsce dziękczynienie w stulecie urodzin Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II. W tym dniu będziemy również dziękować i modlić się w intencji naszych Księży Biskupów: Jana – z racji 20. rocznicy sakry biskupiej oraz Kazimierza – z racji 60. rocznicy święceń kapłańskich.

5. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe. W czasie nabożeństw będziemy się modlić o urodzaje, obfite plony i błogosławieństwo w pracy.

6. W sobotę o godz. 11.00 w kaplicy Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie pięciu alumnów przyjmie święcenia diakonatu z rąk Biskupa Rzeszowskiego Jana Wątroby. Polecajmy ich w modlitwie.

7. Caritas Diecezji Rzeszowskiej na setną rocznicę urodzin Największego Polaka przekazuje folder z tekstem Litanii do św. Jana Pawła II. Folder jest na stoliku z gazetami. Zachęcam do zabrania i odmawiania w rodzinach.

8. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Kacper Jakub Skoczylas z Siedlisk i Sylwia Paulina Ziobro z Lutczy (zapowiedź trzecia).

9. Dziękuję za posprzątanie kościoła i wyplewienie chodnika wokół kościoła. Bóg zapłać za posadzenie kwiatów na rabatach. Dziękuję za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę proszę do sprzątania: Bożena Tsapar, Maria Pączek, Bogumiła Pączek, Maria Bieniek i Irena Myrda.

Do użytku wewnętrznego