1. Dzisiejszą Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy Okres Wielkanocny. Czas spowiedzi i Komunii wielkanocnej trwa jeszcze do przyszłej niedzieli – Niedzieli Trójcy Przenajświętszej.

W związku z nowymi wytycznymi odnośnie pandemii, informuję, że nie ma już limitu wiernych mogących uczestniczyć w Mszach Św. i nabożeństwach. W dalszym ciągu obowiązkowe jest zakrywanie nosa i ust wewnątrz kościoła i zachowanie bezpiecznej odległości 2 metrów.

2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt - święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msza św. o godz. 1800

3. We wtorek Święto rocznicy poświęcenia Kościoła Katedralnego. Przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich.

4. W środę wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy, po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

5. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana i nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W pierwszy piątek wspomnienie św. Bonifacego, po Mszy św. spotkanie dla dzieci z klasy III i ich rodziców.

7. W pierwszą sobotę od godz. 800 odwiedzę chorych z Komunią św. Po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

8. W czerwcu modlimy się codziennie litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę proszę do sprzątania: Agnieszka Rutka, Agata Szpiech, Dorota Sobczyk, Józefa Cupryś, Zofia Kowalska, Anna Materna i Małgorzata Mazur.

10. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Mateusz Dariusz Kolano z Rzeszowa i Karolina Maria Bomba z Siedlisk (zapowiedź druga).