1. 1. W poniedziałek wspomnienie św. Jadwigi . Msza św. będzie o godz. 1800.
  2. 2. We wtorek i piątek po Mszy św. spotkanie dla dzieci z klasy III i ich rodziców.
  3. 3. W środę po nabożeństwie zbiórka dla kandydatów, ministrantów i lektorów.
  4. 4. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze święte o godz. 730 i 1000. Po Mszy św. o godz. 1000, jeżeli pogoda pozwoli, uroczysta procesja do czterech ołtarzy. W tym roku procesja w stronę Domu Kultury. Proszę rodziny o przygotowanie ołtarzy. Obrazy do ołtarzy do odebrania w zakrystii. W Boże Ciało Mszy św. popołudniowej nie będzie. Przez osiem dni po Bożym Ciele, przez oktawę, procesja eucharystyczna wokół kościoła. Proszę rodziców o przyprowadzenie swoich pociech - dziewczynki proszę o sypanie kwiatków, chłopców o dzwonienie dzwonkami.

Z związku z wytycznymi dotyczącymi zgromadzeń w czasie pandemii, wszyscy uczestnicy procesji powinni mieć założone maseczki.

1. 5. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 1030 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci z klasy III. W tym roku przystąpi do I Komunii 9 dzieci. Na tej Mszy św. główna nawa będzie zarezerwowana dla dzieci ich rodzin. Pozostali parafianie mogą uczestniczyć w Mszy św. na chórze lub na zewnątrz kościoła.

W niedzielę procesja eucharystyczna będzie na Mszy św. o godz. 1500.

1. 6. W sobotę wspomnienie św. Antoniego. O godz. 900 spowiedź dla dzieci komunijnych i ich rodzin.
  2. 7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę, na godz. 1000, proszę do sprzątania: Agnieszka Sierzputowska, Ewa Jachimowska, Regina Bieszczad, Grażyna Kotowicz, Bogdan Soboń, Ewa Szczęch i Zofia Kowalska.
  3. 8. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Mateusz Dariusz Kolano z Rzeszowa i Karolina Maria Bomba z Siedlisk (zapowiedź trzecia) oraz Kamil Szczepan Dymek z Siedlisk i Małgorzata Jolanta Jaje z Dębicy (zapowiedź pierwsza).
  4. 9. W tym miesiącu szafarze nie będą jeszcze odwiedzać chorych z Komunią Św.