Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 136 guests and no members online

 1. 1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 1030 Pierwsza Komunia dzieci z klasy trzeciej a na Mszy św. o 1500 procesja eucharystyczna dookoła kościoła.
 2. 2. Przez najbliższy tydzień dzieci będą uczestniczyć w Białym Tygodniu przeżywając pełne uczestnictwo w Eucharystii.
 3. 3. Codziennie do czwartku, po Mszy św., w ramach oktawy Bożego Ciała, procesja eucharystyczna. Zapraszam do licznego udziału.
 4. 4. We wtorek o godz. 800 Msza św. dla uczniów kl. VIII rozpoczynających swoje końcowe egzaminy. Na tej Mszy św. otrzymają krzyże bierzmowanych. O 1800 Msza św. z procesją.
 5. 5. W środę wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, po nabożeństwie zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów.
 6. 6. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcenie wianków i ziół oraz błogosławieństwo dzieci. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VIII (kandydaci przynoszą ze sobą indeksy).
 7. 7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
 8. 8. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 9. 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Renata Grzebyk, Teresa Purpura, Elżbieta Pokrywka, Alicja Kret, Krystyna Kawa, Małgorzata Kmiotek i Barbara Gugała. W związku ze ślubem nie trzeba kupować kwiatów do przybrania kościoła.
 10. 10. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Kamil Szczepan Dymek z Siedlisk i Małgorzata Jolanta Jaje z Dębicy (zapowiedź druga).
 11. 11. W przyszła niedzielę składka na cele inwestycyjne. Przy okazji informuję, że od drugiej połowy sierpnia zacznie się remont elewacji kościoła, więc wszystkie ofiary będą mile widziane.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt