Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 183 guests and no members online

 1. 1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 1030 Pierwsza Komunia dzieci z klasy trzeciej a na Mszy św. o 1500 procesja eucharystyczna dookoła kościoła.
 2. 2. Przez najbliższy tydzień dzieci będą uczestniczyć w Białym Tygodniu przeżywając pełne uczestnictwo w Eucharystii.
 3. 3. Codziennie do czwartku, po Mszy św., w ramach oktawy Bożego Ciała, procesja eucharystyczna. Zapraszam do licznego udziału.
 4. 4. We wtorek o godz. 800 Msza św. dla uczniów kl. VIII rozpoczynających swoje końcowe egzaminy. Na tej Mszy św. otrzymają krzyże bierzmowanych. O 1800 Msza św. z procesją.
 5. 5. W środę wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, po nabożeństwie zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów.
 6. 6. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcenie wianków i ziół oraz błogosławieństwo dzieci. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VIII (kandydaci przynoszą ze sobą indeksy).
 7. 7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
 8. 8. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 9. 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Renata Grzebyk, Teresa Purpura, Elżbieta Pokrywka, Alicja Kret, Krystyna Kawa, Małgorzata Kmiotek i Barbara Gugała. W związku ze ślubem nie trzeba kupować kwiatów do przybrania kościoła.
 10. 10. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Kamil Szczepan Dymek z Siedlisk i Małgorzata Jolanta Jaje z Dębicy (zapowiedź druga).
 11. 11. W przyszła niedzielę składka na cele inwestycyjne. Przy okazji informuję, że od drugiej połowy sierpnia zacznie się remont elewacji kościoła, więc wszystkie ofiary będą mile widziane.

Do użytku wewnętrznego

Ogłoszenia Parafialne

Kontakt