1. 1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 1030 Pierwsza Komunia dzieci z klasy trzeciej a na Mszy św. o 1500 procesja eucharystyczna dookoła kościoła.
  2. 2. Przez najbliższy tydzień dzieci będą uczestniczyć w Białym Tygodniu przeżywając pełne uczestnictwo w Eucharystii.
  3. 3. Codziennie do czwartku, po Mszy św., w ramach oktawy Bożego Ciała, procesja eucharystyczna. Zapraszam do licznego udziału.
  4. 4. We wtorek o godz. 800 Msza św. dla uczniów kl. VIII rozpoczynających swoje końcowe egzaminy. Na tej Mszy św. otrzymają krzyże bierzmowanych. O 1800 Msza św. z procesją.
  5. 5. W środę wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, po nabożeństwie zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów.
  6. 6. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcenie wianków i ziół oraz błogosławieństwo dzieci. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VIII (kandydaci przynoszą ze sobą indeksy).
  7. 7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  8. 8. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  9. 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Renata Grzebyk, Teresa Purpura, Elżbieta Pokrywka, Alicja Kret, Krystyna Kawa, Małgorzata Kmiotek i Barbara Gugała. W związku ze ślubem nie trzeba kupować kwiatów do przybrania kościoła.
  10. 10. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Kamil Szczepan Dymek z Siedlisk i Małgorzata Jolanta Jaje z Dębicy (zapowiedź druga).
  11. 11. W przyszła niedzielę składka na cele inwestycyjne. Przy okazji informuję, że od drugiej połowy sierpnia zacznie się remont elewacji kościoła, więc wszystkie ofiary będą mile widziane.

Do użytku wewnętrznego