1. 1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. o godz. 1800. W Lubeni o godz. 1900 odbędzie się próba przed bierzmowaniem.
  3. 3. We wtorek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów na ministrantów oraz spotkanie dla bierzmowanych.
  4. 4. W środę uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, na Mszy św. przyjęcie nowych ministrantów.
  5. 5. W czwartek odbędzie się bierzmowanie w Lubeni. W związku z tym Msza św. w naszym kościele będzie odprawiona o godz. 700.
  6. 6. W piątek młodzież i dzieci kończą rok szkolny. W związku z tym, że będą odbierać świadectwa w różnych godzinach zapraszam na Mszę św. o godz. 1800. Zachęcam dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty w ciągu tygodnia przed każdą Mszą św.
  7. 7. W piątek po Mszy św. spotkanie formacyjne II Kręgu Domowego Kościoła.
  8. 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Na sobotę proszę do sprzątania: Danuta Konkol, Katarzyna Miśtak, Teresa Głodowska, Teresa Orgielewska, Urszula Domoń, Zofia Pietrucha, Zofia Wojewódka.
  9. 9. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Kamil Szczepan Dymek z Siedlisk i Małgorzata Jolanta Jaje z Dębicy (zapowiedź trzecia).

Do użytku wewnętrznego