1. W poniedziałek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 1800 (składka z tej uroczystości – tzw. Świętopietrze, przeznaczona jest na Stolicę Apostolską).

2. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, którzy ukończyli klasę VII, a bierzmowanych w ubiegłym tygodniu proszę o przyniesienie indeksów.

3. We wtorek Mszą św. nasze wspólnoty parafialne zakończą kolejny rok formacyjny. Zapraszam wszystkich do wspólnej dziękczynnej modlitwy. Po Mszy św. spotkanie formacyjne I Kręgu Domowego Kościoła.

4. W środę po nowennie do NMP Nieustającej Pomocy zmiana tajemnic różańcowych.

5. W czwartek po nowennie do bł. Józefa adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W pierwszy piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

7. W pierwszą sobotę nabożeństwo wynagradzające Matce Niepokalanej za grzechy nasze i grzechy świata.

8. Chorych odwiedzę w sobotę od godz. 800

9. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić w naszej parafii uroczystość ku czci bł. Ks. Józefa Kowalskiego. Chcemy jak co roku obchodzić ją w duchu wiary. Zachęcam do licznego udziału w uroczystej Mszy św. o godz. 1100. Jeżeli będzie odpowiednia pogoda po Mszy św. odbędzie się procesja z Najświętszym Sakramentem i obrazem bł. Józefa dookoła kościoła. Proszę dzieci pierwszokomunijne o niesienie w czasie procesji różańca a strażaków o niesienie obrazu bł. Józefa.

Na chórze prosimy o pozostawienie miejsc dla orkiestry.

W tym roku nie będzie organizowany piknik i poczęstunek z wiadomych względów.

Msze św. w przyszłą niedzielę o godz. 730 i 1100. Po południu Mszy św. nie będzie.

10. W przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych przez nawałnice i powódź w naszej diecezji.

11. W ostatnią niedzielę w ramach składki inwestycyjnej zebrano 6020 zł. Bóg zapłać za te ofiary i ofiary wpłacane na konto parafialne.

12. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym. Bóg zapłać za złożoną  ofiarę. Na sobotę do sprzątania proszę następujące osoby: Danuta Konkol, Stanisława Głodowska, Aneta Kus, Renata Panas, Krystyna Błońska, Dorota Konkol i Katarzyna Miśtak.