43 Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę odbędzie się pod hasłem: „Niewiasto Eucharystii ucz świętowania”. Odbędzie się tradycyjnie od 4 do 13 sierpnia. Pielgrzymka odbędzie się na zasadzie sztafety. Mogą w niej wziąć udział w tym roku tylko przewodnicy i kilku księży.

Zachęcam do zapisania się do grupy duchowego pielgrzymowania na stronie internetowej: http://www.pielgrzymka.rzeszow.pl/

 Duchowe pielgrzymowanie dla wielu z Was będzie ofiarą duchową. Rozumiem, że wielu pragnie pielgrzymować jak co roku do tronu Królowej Polski. Ponieważ tylko taka jest możliwość z powodu epidemii, zachęcam do modlitwy w ramach audycji z Radiem Via i uczestniczenia we Mszach świętych transmitowanych z Bazyliki oo. Bernardynów.

W poniedziałek, 10 sierpnia, o godzinie 18:00 - Mszę świętą przygotuje u oo. Bernardynów nasza Grupa św. Kazimierza. Będzie to także okazja do wspólnego spotkania.

Spotkanie organizacyjne i Msza święta za Pielgrzymów oraz Wasze rodziny będzie w katedrze rzeszowskiej, w niedzielę 2 sierpnia, o godzinie 15:00. Po Mszy świętej będzie można porozmawiać i otrzymać materiały związane z duchowym pielgrzymowaniem.

Co daje taka forma pielgrzymki?

Chodzi o to, aby mieć udział w duchowych owocach pielgrzymowania, modlić się i tworzyć wspólnotę naszej grupy. Jako przewodnik razem z innym kapłanem zamierzam przejść całą trasę. Jeśli ktoś czuje taką potrzebę - może przesłać mi emailem lub sms swoje intencje. Będę się modlił przez 10 dni w drodze, a na Jasnej Górze odprawię Mszę świętą za Was i w Waszych intencjach.

Mój telefon: 503-847-472; adres email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Intencje można przesłać do 3 sierpnia. 

ks. Czesław Matuła

Przewodnik Grupy św. Kazimierza

Kontakt