Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 145 guests and no members online

 1. 1. Przypominam, że do końca sierpnia w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 1500.
 2. 2. W tym roku nie ma dożynek gminnych. Dożynki Diecezjalne odbędą się w niedzielę 30. 08. w rzeszowskiej katedrze (początek o godz. 1100).
 3. 3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne. Również dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w Bejrucie.
 4. 4. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Jacka, w czwartek wspomnienie św. Bernarda, w piątek wspomnienie św. Piusa X, w sobotę wspomnienie NMP Królowej.
 5. 5. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.
 6. 6. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
 7. 7. W czwartek nowenna do bł. Józefa.
 8. 8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Katarzyna Grzebyk, Czesław Wajda, Zofia Pasternak, Józefa Borowiec, Stefania Szczepan, Alicja Klimczak i Zofia Grzebyk.
 9. 9. Również serdeczne Bóg zapłać składam panom za nieodpłatny remont bramy cmentarnej, za poświęcenie czasu i chęci, by pochyloną bramę postawić do pionu.
 10. 10. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć Maciej Jacek Błądziński z Rzeszowa i Karolina Wojton z Siedlisk (zapowiedź druga).
 11. 11. Jeżeli nic się nie zmieni to w niedzielę 6 września rozpoczniemy Renowacje Misji św., które poprowadzi ks. Franciszek z Kamerunu, a 10 i 11 września będzie nawiedzenie obrazu NMP Solidarności wraz z relikwiami bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

Do użytku wewnętrznego

Ogłoszenia Parafialne

Kontakt