Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 248 guests and no members online

 1. 1. Dziś w katedrze rzeszowskiej Dożynki Diecezjalne a w przyszłą niedzielę ogólnopolskie dziękczynienie za plony na Jasnej Górze.
 2. 2. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w czwartek wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego.
 3. 3. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700. Wieczorem Mszy św. nie będzie.
 4. 4. We wtorek rozpoczynamy nowy rok szkolny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży o godz. 730. Zapraszam nie tylko uczniów i nauczycieli ale także rodziców i dziadków, aby modlitwą wesprzeć wysiłek edukacyjny i wychowawczy dzieci, młodzieży i nauczycieli. Wieczorem Mszy św. nie będzie.

W związku z tym, że Msza będzie tylko rano, koronka do św. Michała i chórów anielskich oraz nabożeństwo do św. Michała będą odprawione w drugi wtorek września.

 1. 5. W środę po Nowennie do NMP Nieustającej Pomocy zmiana tajemnic różańcowych.
 2. 6. W czwartek po Mszy św. nowenna do bł. Ks. Józefa Kowalskiego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 3. 7. W pierwszy piątek po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.
 4. 8. W pierwszą sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną od godz. 800. Po Mszy św. procesja różańcowa z figurą Matki Bożej i nabożeństwo wynagradzające Matce Niepokalanej.
 5. 9. Od przyszłej niedzieli będzie odprawiana Msza św. o godz. 1500.
 6. 10. W przyszła niedzielę rozpoczynamy renowację Misji Św. Zapraszam wszystkich do udziału w Mszach św. i wsłuchiwania się w Słowo Boże. W tym szczególnym czasie, który przeżywamy trzeba nam wyjątkowego umocnienia, a to umocnienie chce nam dać Pan Bóg za pośrednictwem ks. Franciszka. Polecajmy ks. misjonarza Bożej Opiece.

Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na wsparcie ks. Franciszka i jego działań duszpasterskich w Kamerunie.

 1. 11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Anna Grzebyk, Zofia Borowiec, Kazimiera Mac, Józefa Gugała, Halina Krakowiak, Ewa Duda i Danuta Myrda.

Do użytku wewnętrznego

Ogłoszenia Parafialne

Kontakt