Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 148 guests and no members online

 1. 1. Dzisiaj Msza św. popołudniowa o godz. 1400. W związku z zamknięciem cmentarzy nabożeństwo za zmarłych odbędzie się po Mszy św. popołudniowej w kościele.
 2. 2. W poniedziałek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msza św. o godz. 1700. Po Mszy św. nabożeństwo za zmarłych.
 3. 3. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.

We wtorek rozpoczynamy nowennę za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli w intencji Ojczyzny . Akcja Katolicka zachęca do włączenia się w tą nowennę poprzez modlitwę w rodzinach. Na stoliku z gazetami są teksty z nowenną do wykorzystania w domu.

 1. 4. W środę po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.
 2. 5. W pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 2100. W czasie adoracji w ramach modlitwy „Różaniec do granic nieba”  będą odmawiane wszystkie cząstki różańca. Zachęcam do włączenia się w to ogólnopolskie modlitewne dzieło. Zakończenie Apelem Jasnogórskim.
 3. 6. W pierwszy piątek nabożeństwo do NSPJ.
 4. 7. W sobotę od godz. 8 rano odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Gdyby ktoś w związku z epidemią zrezygnował z odwiedzin to proszę o informację.

Po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i świata.

 1. 8. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na współufundowanie tablicy pamiątkowej ku czci bł. ks. Józefa w Czerwińsku nad Wisłą.
 2. 9. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Przywrócić nadzieję”. Po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz chrześcijan w Republice Środkowoafrykańskiej.
 3. 10. Przez cały listopad modlimy się po Mszach świętych za zmarłych polecanych w wypominkach.
 4. 11. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty oraz za przystrojenie kościoła. Bóg zapłać państwu Włoch za ofiarowane chryzantemy do kaplicy. Na sobotę do sprzątania proszę: Irena Gugała, Kazimiera Buż, Elżbieta Warzybok, Alicja Busz, Maria Borowiec, Grażyna Purpura i Zofia Dudek.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt