Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 83 guests and no members online

  1. 1. Dzisiaj przeżywamy IV Światowy Dzień Ubogich ustanowiony przez papieża Franciszka.
  2. 2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku kościelnego. To dzień KSM i Akcji Katolickiej.
  3. 3. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać we wtorek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, w środę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, w piątek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, w sobotę wspomnienie Ofiarowania NMP.
  4. 4. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700.
  5. 5. W piątek zapraszam na Mszę św. i spotkanie kandydatów do bierzmowania. Na Mszy św. otrzymają poświęcone modlitewniki „Dojrzałego chrześcijanina”.
  6. 6. W ostatnią niedzielę w ramach zbiórki do puszek zebrano na rzecz chrześcijan w Republice Środkowoafrykańskiej 600 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom. A składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje parafialne.
  7. 7. W przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc jesienną dla WSD w Rzeszowie.
  8. 8. Przez cały listopad modlimy się po Mszach świętych za zmarłych polecanych w wypominkach.
  9. 9. Zachęcam do korzystania z naszej parafialnej biblioteki.
  10. 10. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary. Na sobotę do sprzątania prosimy: Wiktoria Grzebyk, Danuta Szczęch, Jolanta Kurc, Krzysztof Kochman, Zofia Paśko, Danuta Borowiec i Katarzyna Witek.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt