1. 1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla uchodźców z Afganistanu.
  2. 2. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy: w środę Święto Narodzenia NMP (Matki Bożej Siewnej).
  3. 3. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700.
  4. 4. We wtorek przed Mszą św. koronka do św. Michała Archanioła i chórów anielskich a po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała.
  5. 5. W środę w czasie Mszy św. poświęcenie ziarna siewnego i innych nasion. Po Mszy św. nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
  6. 6. W czwartek w naszej parafii wypada doroczna adoracja Najświętszego Sakramentu włączona w program adoracji parafialnych w naszej diecezji. Adoracja rozpocznie się na zakończenie Mszy św., będzie trwała do godziny 2100 i zakończy się Apelem Jasnogórskim. Zapraszam do czuwania indywidualnego czy też wspólnotowego.

Na Mszy św. w czwartek rozpoczniemy nowy rok formacyjny grup parafialnych. Zapraszam wszystkich chcących się bardziej zaangażować w życie parafialne.

  1. 7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Beata Witek, Zofia Rumak, Roman Baran, Stanisława Baran, Małgorzata Szela, Dariusz Szczypek i Renata Mucha.

Do użytku wewnętrznego