1. 1. Dziś obchodzimy XXI Dzień Papieski, dziękujemy Panu Bogu za pontyfikat i osobę św. Jana Pawła II. Po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla młodzieży zdolnej z ubogich rodzin.
  2. 2. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy w środę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, w piątek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, w sobotę wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele inwestycyjne.
  3. 3. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 1700 a po nich nabożeństwo różańcowe.
  4. 4. W środę po nabożeństwie spotkanie dla wszystkich kandydatów, ministrantów i lektorów.
  5. 5. W piątek na godz. 1700 zapraszam na Mszę św. i spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
  6. 6. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Ewa Szczęch, Zofia Kowalska, Renata Grzebyk, Teresa Purpura, Elżbieta Pokrywka, Alicja Kret i Krystyna Kawa.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt