1. 1. Dziś w Niedzielę Chrystusa Króla, święto patronalne AK i KSM. Po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i ponowienie uroczystego Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana. Dzisiejsza składka to składka inwestycyjna.
 2. 2. Przyszła niedziela to I niedziela Adwentu, którą rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.
 3. 3. W liturgii tego tygodnia w będziemy obchodzić w poniedziałek wspomnienie św. Cecylii i w środę wspomnienie św. Andrzeja Dunc-Lac i Towarzyszy.
 4. 4. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 700. Wieczorem spotkanie formacyjne II Kręgu Domowego Kościoła.
 5. 5. W czwartek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zachęcam do adoracji, aby dziękować Bogu za otrzymane łaski w kończącym się roku kościelnym.
 6. 6. W piątek po Mszy św. spotkanie Oazy.
 7. 7. W sobotę po Mszy św. spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.
 8. 8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc jesienną dla WSD w Rzeszowie.
 9. 9. Do końca miesiąca listopada po Mszach świętych modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.
 10. 10. W przyszłą niedzielę po Mszach św. poświęcimy opłatki wigilijne. Pan organista w następną niedzielę po Mszy popołudniowej rozpocznie roznoszenie opłatków po naszych domach. Przyjmijmy go z otwartym sercem i hojnością podziękujmy za rok posługi w naszej parafii. Szczegóły zostaną podane na ogłoszeniach w przyszłą niedzielę.
 11. 11. Od poniedziałku można będzie nabyć świece na stół wigilijny, duże w cenie 15 zł. i małe po 6 zł. Świece będą wystawione na stoliku z gazetami.
 12. 12. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary. Na sobotę do sprzątania prosimy następujące osoby: Marta Szczęch, Stanisława Gruba, Maria Warzybok, Barbara Kotula, Sabina Paśko, Janina Rydel i Leszek Tasior.

Do użytku wewnętrznego

Kontakt