1. 1. Dzisiejszą Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy Okres Wielkanocny. Czas spowiedzi i Komunii wielkanocnej trwa jeszcze do przyszłej niedzieli – Niedzieli Trójcy Przenajświętszej.
  2. 2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje parafialne.
  3. 3. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt - święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Mimo, że nie jest to święto nakazane zachęcam do uczczenia Matki Bożej uczestnictwem we Mszy św. o godz. 1800 i nabożeństwie majowym. Odpust w Zarzeczu – suma o godz. 1800.
  4. 4. W poniedziałek przypada kolejna rocznica święceń biskupich Ks. Biskupa Ordynariusza Jana Wątroby. Polecajmy go w modlitwie Bożej Opatrzności.
  5. 5. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, majówka połączona z nowenną do bł. Ks. Józefa Kowalskiego.
  6. 6. W piątek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
  7. 7. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć: Adriana Paśko z Siedlisk i Mateusz Stanisław Łasak z Radoczy (zapowiedź pierwsza).
  8. 8. Zachęcam młodzież, żeby zainteresowała się wyjazdami na wypoczynek wakacyjny w ramach KSM i RAM. Szczegółowe informacje w gablocie.
  9. 9. Na dzwonnicy wiszą już dzwony po renowacji. Jeżeli dopisze pogoda to w tym tygodniu po zakończeniu prac związanych z wymianą napędu i elektroniki powinny już działać.
  10. 10. Jeszcze raz dziękuję rodzicom dzieci komunijnych i bierzmowanych za ufundowanie gongu. Przy okazji dziękuję też parafianom, którzy ufundowali nowe dzwonki. Wielkie Bóg zapłać.
  11. 11. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję za złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Na sobotę proszę do sprzątania: Barbara Wanat, Regina Bieszczad, Grażyna Kotowicz, Bogusław Soboń, Ewa Szczęch, Zofia Kowalska i Renata Grzebyk.

Do użytku wewnętrznego