Aktualności

Warto Posłuchać

Liczba odwiedzających

We have 293 guests and no members online

  1. 1. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Dominika, we wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), w środę święto św. Wawrzyńca, w czwartek wspomnienie św. Klary.
  2. 2. W poniedziałek Msza św. będzie odprawiona o godz. 700.
  3. 3. W środę po Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  4. 4. W czwartek nowenna do bł. ks. Józefa Kowalskiego.
  5. 5. Zapowiedzi przedślubne: związek małżeński zamierzają zawrzeć – Tomasz Grzegorz Kuraś z Brzeźnicy i Sylwia Anna Burz z Siedlisk (zapowiedź pierwsza).
  6. 6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. Na sobotę do sprzątania proszę: Alina Mendrala, Barbara Pitera, Agnieszka Tarnowska, Czesław Wajda, Katarzyna Grzebyk, Zofia Pasternak i Józefa Borowiec.

Do użytku wewnętrznego

Ogłoszenia Parafialne

Galeria

Kontakt